A A A

Inwestycje


Cenisz w życiu dobre i sprawdzone inwestycje? Proponujemy dostęp, do jasnych i przejrzystych programów inwestycyjnych świetnie nadających się zarówno jako długoterminowa lokata kapitału jak i skuteczny i dochodowy środek do inwestycji krótkoterminowych. Polisy inwestycyjne z których korzystają nasi klienci są wykorzystywane jako środek do finansowania celów krótkoterminowych (takich jak zakup ) mieszkania) bądź pewne i solidne narzędzie do odkładania na emeryturę.

Fundusze
W swojej ofercie mamy fundusze zapewniające mniejszy ale pewny i stabilny wzrost oraz te bardziej agresywne nastawione na większą stopę zwrotu. Strategia inwestycyjna jest dobierana do indywidualnych potrzeb klienta i jego poziomu akceptacji ryzyka.

Okres inwestowania
Rozwiązania finansowe, z których korzystają nasi klienci opracowywane są z reguły na okres od 4 do 10 lat. Istnieje również możliwość wykupienia rozwiązań finansowych na krótszy okres czasu np. na rok.

Wyniki
Oferowane przez nas instrumenty finansowe gwarantują zysk od 5% do nawet 29% w przypadku agresywnych funduszy akcji.

Czy warto?
Kto korzysta z naszych rozwiązań? Wbrew stereotypom nie są to osoby dysponujące gigantycznymi sumami powierzanymi na długie lata ale osoby posiadające wyraźnie sprecyzowane cele- studenci oszczędzający na mieszkania, rodzice odkładający na studia swych dzieci oraz na własną emeryturę. Czy warto? Czy jest to propozycja dla Ciebie? Zadzwoń i umów się na spotkanie z naszym doradcą, gdzie dowiesz się wszystkich szczegółów.

 

POLECAMY FRAGMENTY PUBLIKACJI:

 

 

Zarządzanie portfelem akcji:

 

 

Podstawy inwestowania na giełdzie:Tel: +48 604 978 704 e-mail: office@ubezpieczenia-wroclaw.net