A A A

Kredyty Wrocław- wybierz ofertę dla siebie


Dobrze dobrany kredyt pozwala na zakup atrakcyjnego mieszkania lub domu, jego wykończenie, nabycie samochodu lub zwyczajnie sfinansować bieżące wydatki rodziny.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertami finansowania nieruchomości i przedsięwzięć biznesowych przez firmę, z którą współpracujemy. Oferujemy dostęp do 21 banków. Nasi doradcy wyliczą Twoją zdolność kredytową i zaproponują optymalne rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb, oraz formy zatrudnienia. Na indywidualnym spotkaniu dowiesz się jak sfinansować nieruchomość, jakie są warunki wcześniejszej spłaty kredytu w czasie oraz jak przebiega proces uzyskania finansowania nieruchomości lub inwestycji. Zaciągnięcie kredytu to odpowiedzialna decyzja na dłuższy okres czasu, dlatego warto ją opracować z profesjonalistami. Spotkania z doradcami są bezpłatne.

Kto najczęściej korzysta z naszych ofert? Młode pary pragnące sfinansować pierwsze cztery kąty lub nieruchomość w systemie „mieszkanie dla młodych”, przedsiębiorcy, oraz osoby zainteresowane konsolidacją kredytu w czasie. Od 2014 roku oferujemy również kredyty inwestycyjne i deweloperskie dla firm.


    Oferujemy możliwość zaciągnięcia kredytu:
  • - hipotecznego (na zakup mieszkania lub domu na rynku pierwotnym i wtórnym, )
  • - gotówkowego
  • - obrotowego,
  • - samochodowego,

  • Aby uzyskać więcej informacji na temat kredytów wypełnij poniższy formularz kontaktowy:    Tel: +48 604 978 704 e-mail: office@ubezpieczenia-wroclaw.net