A A A

Prywatna emerytura


Czy zdajesz już sobie sprawę z tego, że emerytura oferowana Nam przez Nasze Państwo, a dokładniej obecnie przez ZUS jest przywilejem, który na przestrzeni ostatnich lat podlegał licznym zmianom, modyfikacjom i ... redukcji?

Na zmianę jesteśmy zalewani informacjami o tym, że żyjemy coraz dłużej, więc kapitał, który wpłacamy do ZUSu dzielony jest na większą liczbę miesięcy/lat hipotetycznego wieku, do którego mamy pobierać świadczenia, a efektem tego jest zmniejszanie wysokości emerytur. Innym razem okazuje się, że skoro żyjemy dłużej, pracujemy... do 67 roku życia, ale i to może się zmienić.... 70? 75? Kto wie…


Jeszcze jakiś czas temu spora część składek emerytalnych inwestowana była przez II filar - OFE. Jednak od niedawna większość ponownie trafia do ZUSu, ponieważ tak podobno jest lepiej. Jak jest ostatecznie okaże się pewnie ponownie za kilka lat, jednak jedno jest pewne - kapitał z OFE był dziedziczony, natomiast ten z ZUSu w razie śmierci Ubezpieczonego... przepada. Czy lepiej?! Mam nadzieję, że zdajesz sobie z tego sprawę sam/a.

Dlaczego piszę Ci o tym wszystkim?

Jeśli myślisz o swojej przyszłości poważnie, a mam nadzieję, że tak, to pewnie zdajesz sobie sprawę z tego, że jest tylko jedna osoba, która może zadbać o Twoją emeryturę i nie jest to żaden z urzędników, polityków, tylko ... TY.

Proponuję Ci rozpoczęcie budowy własnego, w pełni dziedziczonego, zależnego wyłącznie od Twojej decyzji kapitału, do budowy którego będziesz mieć możliwość wykorzystać najkorzystniejsze rozwiązania prawne, zwolnienia i ulgi podatkowe i możliwości jakie dają Ci inwestycje giełdowe, sektorowe i inne. Co najważniejsze, nie musisz posiadać skomplikowanej wiedzy, aby skorzystać z doświadczenia i wiedzy do niedawna zarezerwowanej dla wybranych, znających się na rynkach finansowych, osób z branży finansowej.

To czego potrzebujesz, to świadomość konsekwencji decyzji, którą podejmiesz świadomie i samodzielnie, po poznaniu najistotniejszych dla Ciebie i Twojej sytuacji faktów. Skontaktuj się z Nami, aby je poznać i zdecydować świadomie o swojej przyszłości, wykorzystując możliwości, o których do tej pory nie miałeś/aś pojęcia. Zadzwoń/ napisz.e-mail: office@ubezpieczenia-wroclaw.net