A A A
ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenia na życie


Nasza firma oferuje również dostęp do indywidualnych ubezpieczeń życiowych - coraz bardziej popularnych w naszym kraju. Ubezpieczenie na życie ochroni od strony finansowej Ciebie i Twoją rodzinę. W wielu przypadkach wypłacane odszkodowanie pozwala zrekompensować utracony czas i zdrowie.


Rodzaje polis ubezpieczeniowych


Ubezpieczenia na życie zawsze dopasowujemy do potrzeb naszych klientów. Dzięki szerokiej gamie dodatkowych opcji proponowane przez nas rozwiązania finansowe obejmą Cię ochroną na terenie całego kraju jak i świata - w życiu zawodowym i prywatnym. Na specjalne życzenie klientów przygotowujemy również polisy:


 • - pod kredyty hipoteczne,
 • - osoby pragnące zawrzeć ubezpieczenie pierwszy raz,
 • - osoby wykonujące zawody o podwyższonym ryzyku,
 • - dla firm (ubezpieczenia indywidualne i grupowe),
 • - polisy dla osób pracujących za granicą,


 • W skład naszej oferty wchodzą ubezpieczenie terminowe - ta forma polega na wykupieniu i opłacaniu polisy gwarantującej świadczenia w wyniku śmierci, złamań, trwałego inwalidztwa lub leczenia szpitalnego. Są to szczególnie przydatne rozwiązania finansowe dedykowane osobom prowadzącym aktywny tryb życia.

  Istnieje również możliwość otrzymania świadczenia w przypadku braku możliwości wykonywania wyuczonego zawodu. ubezpieczenia kapitałowe - polegające na opłacaniu składek tak jak w rozwiązaniu powyżej z tym, że są one inwestowane i wypłacane klientowi po zakończeniu okresu ubezpieczenia. ubezpieczenia NNW na wysokie sumy – dedykowane osobom wykonującym zawody wymagające częstego podróżowania lub szczególnie narażonym na wypadki i urazy- (biznesmeni, pracownicy budowlani, przedstawiciele handlowi, konsultanci).  Zakup ubezpieczenia na życie chroni Cię finansowo nie tylko od zdarzeń losowych ale przede wszystkim od szkód, które mogą Ci wyrządzić osoby trzecie. Ubezpieczenia na życie i NNW są szczególnie popularne wśród osób wykonujących dynamiczny tryb życia- managerów, przedstawicieli handlowych oraz członków zarządów firm. W zależności od sumy ubezpieczenia, czasu jego trwania i zakresu, zawarcie polisy trwa od tygodnia do miesiąca czasu.


  Ubezpieczenia na życie wiążą się również z planowaniem przyszłości dla swoich bliskich dlatego podczas wspólnych spotkań często omawiamy z klientami kwestię pozostałych zabezpieczeń i planów regularnego oszczędzania. Dobre ubezpieczenie na życie nie jest drogim wydatkiem w budżecie rodziny (zwłaszcza jeśli porównamy je do raty za dom lub samochód) ; stosownie opracowane może zabezpieczyć od strony finansowej jej funkcjonowanie, przy stosunkowo niskich kosztach składki miesięcznej.


  Jak zawrzeć ubezpieczenie na życie?


  Cały proces zawarcia ubezpieczenia trwa od kilku dni do miesiąca w zależności od stopnia skomplikowania ubezpieczenia. W praktyce:

  1. Spotykamy się z klientami i omawiamy potrzeby.

  2. Firma przygotowuje wstępne kalkulację.

  3. Po zaakceptowaniu ich przez klientów rozpoczynamy procedurę zawarcia ubezpieczenia.

  Szczegóły związane z ubezpieczeniami na życie przekazujemy naszym klientom na indywidualnym spotkaniu. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą. Możesz uzyskać więcej informacji kontaktując się z naszą firmą pod numerem telefonu lub e-mailowo: